Kolekcja młodzieżowa

Producent garniturów

Garnitur młodzieżowy w ofercie Marcus Kerr – szeroki wybór stylizacji w kujawsko-pomorskim

Poszukujesz garnituru młodzieżowego dla swojego syna? Jesteś w idealnym miejscu! Jako Marcus Kerr dbamy o wszystkich mężczyzn, którzy chcą wyglądać z klasą niezależnie od wieku, dlatego w swojej ofercie posiadamy modne garnitury młodzieżowe. Bogaty pod względem tkanin, kolorów czy fasonów asortyment sprawi, że nawet najbardziej wymagający nastolatek wybierze stylizację, która trafi w jego gust. Wpadnij do chętnie odwiedzanego także przez mieszkańców Inowrocławia największego salonu mody męskiej w Toruniu i przekonaj się, jak łatwo znajdziesz stylizację dla swojego syna.

Salon Marcus Kerr – eleganckie garnitury młodzieżowe w Toruniu na każdą okazję

Profesjonalna obsługa i różnorodna oferta garniturów młodzieżowych od Marcus Kerr sprawi, że każdy młody mężczyzna poczuje się w naszym salonie wyjątkowo. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uświetnianiu najważniejszych uroczystości, dlatego z przyjemnością pomożemy dobrać idealny garnitur na studniówkę, egzamin maturalny lub ślub bliskiej osoby. Sprawdź nasz asortyment i wybierz elegancki garnitur na studniówkę, który doda pewności Twojemu nastolatkowi w tym pięknym wydarzeniu! Zapraszamy do salonu Marcus Kerr w Toruniu przy ulicy Szosa Lubicka 137 (województwo kujawsko-pomorskie) także klientów z Inowrocławia lub innych pobliskich miast.

Marcus Kerr

Nasz salon jest zlokalizowany w Toruniu, dlatego zapraszamy również Klientów z pobliskich miast województwa Kujawsko-Pomorskiego, m.in. z Bydgoszczy, Inowrocławia, lub Grudziądza.

ul. Szosa Lubicka 137
87-100 Toruń

info@marcuskerr.pl

+48 666 659 590

(poziom I)

+48 577 674 455

(poziom II)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

5 + 14 =