Marcus Kerr

Producent garniturów

Salon mody męskiej

Markus Kerr – Men’s Fashion to nowa rozwijająca się polska marka odzieży męskiej. Stawiamy na niebanalny design, wysoką jakość materiałów oraz profesjonalną obsługę.

Marcus Kerr to największy Salon Mody Męskiej w regionie.

Od samego wejścia będziesz bardziej bardziej gościem niż klientem, a nasi pracownicy zadbają, byś poczuł się w naszym salonie swobodnie i wyjątkowo. Twoje zadowolenie będzie dla nas priorytetem.

W stałej ofercie posiadamy około 1500 markowych garniturów w różnorodnych kolorach i fasonach. Projektujemy garnitury na każdą okazję dbając o każdy szczegół i dodatki. Współpracujemy z najlepszymi producentami tkanin z Włoch, Anglii, Francji, Belgii i Portugalii.

Dobierając garnitur dopasujemy wszelkiego rodzaju dodatki takie jak koszula, mucha, pasek, buty. Wyjdziesz z naszego salonu ubrany kompleksowo.

Aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, oferujemy poprawki w cenie garnituru. Zwracając uwagę na każdy szczegół.

Dla najbardziej wymagających klientów proponujemy garnitur szyty na miarę.

Dzięki naszej szerokiej ofercie tkanin pomożemy Ci stworzyć garnitur, w którym poczujesz się wyjątkowo i niepowtarzalnie.

Marcus Kerr

Nasz salon jest zlokalizowany w Toruniu, dlatego zapraszamy również Klientów z pobliskich miast województwa Kujawsko-Pomorskiego, m.in. z Bydgoszczy, Inowrocławia, lub Grudziądza.

ul. Szosa Lubicka 137
87-100 Toruń

info@marcuskerr.pl

+48 666 659 590

(poziom I)

+48 577 674 455

(poziom II)

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Akceptacja przetwarzania danych osobowych

7 + 13 =