Markus Kerr

markus kerrMarkus Kerr to projekt wykreowany przez warszawskich pasjonatów męskiej elegancji. Z kilkuosobowej rodzinnej pracowni krawieckiej powstała firma o uznanej pozycji na polskim rynku odzieżowym. Fascynacja modą męską sprawiła, że od 2004 roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów. Lubimy używać słowa pasja w odpowiednim kontekście…

 

Współczesny mężczyzna to dynamiczny indywidualista, w skrojonym na miarę własnych potrzeb garniturze. Jakość wykonania, ponadczasowy, klasyczny styl, tkaniny ze sprawdzonych źródeł, dbałość o detale to naszym zdaniem składowe najistotniejsze, by efekt końcowy mógł zadowolić najbardziej wymagających. Estetyka ślubna jest dla naszej marki największym wyzwaniem i tutaj postanowiliśmy zabrać głos, w obliczu ciągle stereotypowego podejścia do tematu. Szczegóły tworzą piękne wspomnienia, a w dniu tak uroczystym garnitur musi mieć wyjątkowe znaczenie.

 

Nie interesują nas modowe kompromisy i komercyjne produkty. Markus Kerr to zawsze kolekcje limitowane dla mężczyzn świadomych. Szyjemy wyłącznie w Polsce. Zapewniamy pełne doradztwo oraz pomoc w wypracowaniu niepowtarzalnego stylu. Naszym punktem odniesienia są Klienci i to do nich dostosowane są nasze propozycje. Szerokie grono zadowolonych utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek.